hisense-logo

Hisense to założona w 1969 roku w Chinach, jako mała fabryka produkująca radia, firma Hisense stała się globalnym konglomeratem wartym wiele miliardów dolarów, zatrudniająca ponad  60.000 pracowników na całym świecie.

Hisense jest wiodącym na świecie dostawcą klimatyzatorów, płaskich telewizorów i sprzętu AGD.

22 oddziały spółki, działające w sektorach klimatyzacji, elektroniki, sprzętu domowego, komunikacji komórkowej i technologii informatycznych, 19 zakładów produkcyjnych oraz 6 centrali badawczo-rozwojowych na całym świecie. Regionalne siedziby firmy znajdują się w Ameryce Północnej, Europie, Australii, Afryce i Azji Południowo-Wschodniej. Produkty Hisense sprzedawane są w ponad 130 krajach, osiągając przychody ze sprzedaży wynoszące 9,5 mld USD w 2010 roku. Ponadto Hisense ma strategiczne partnerstwo z zaufanymi korporacjami, takimi jak IBM, Hitachi i Whirlpool, w zakresie rozwoju i sprzedaży różnych produktów i usług .

Technologia, Jakość, Uczciwość i Odpowiedzialność” to cztery kluczowe elementy strategii Hisense. Z biegiem lat, firma Hisense opracowała energooszczędne produkty, które są bardziej przyjazne dla środowiska.

Misją grupy Hisense jest dostarczenie klientowi produktu, który wyprzedza jego oczekiwania. Hisense nie uznaje kompromisów pod względem elegancji produktu, wyszukanego wzornictwa, wiodącej technologii oraz jakości
i niezawodności działania.

Wybierz drogę innowacji – wybierz Hisense: produkty o doskonałej jakości i cenie.

Więcej informacji o firmie na stronie www.hisense-klimatyzacja.pl

katalog cennik2014