Firma ActionEnergy Sp. z o.o. powstała w 2009 roku. Dynamiczy rozwój firmy, doświadczony personel oraz duża liczba wdrożeń zdecydowały, że firma ActionEnergy stała się jednym z liderów dystrybucji na rynku klimatyzacji w Polsce. Firma w krótkim okresie pozyskała kluczowe dla rynku dystrybucje największych firm na świecie: LG, SHARP, Armacell oraz jest też Oficjalnym importerem urządzeń jednego z największych chińskich producentów – AUX.

Od 2014  roku ActionEnergy Sp. z o.o jest oficjalnym importerem marki Hisense (wiodący na świecie dostawca klimatyzatorów). Zobacz pełną ofertę klimatyzatorów ściennych, komercyjnych, systemów multi oraz klimatyzatorów przenośnych. Pełna oferta na stronie www.hisense-klimatyzacja.pl

Można śmiało powiedzieć, iż jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w branży.

Firma stawia na profesjonalizm i maksymalne zadowolenie klientów dzięki jednemu z najnowocześniejszych systemów logistycznych w Polsce, internetowemu systemu sprzedaży online ( 24h/7) oraz wsparciem technicznym profesjonalistów. Klient w kilka sekund może sprawdzić dostępność, ceny, zamówić produkt oraz ma dostęp do faktur i płatności.

Naszym celem jest profesjonalne doradztwo, budowanie długotrwałych relacji z klientem oraz dostarczenie produktów wyjątkowo szybko we wskazane miejsce.

Misją firmy jest dostarczanie sprawdzonych rozwiązań, najwyższej jakości szybko i w dobrych cenach.

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:
– logistyka (dostawa na drugi dzień roboczy ) dzięki najnowocześniejszemu w Polsce systemowi logistycznemu
– system sprzedaży online
– wsparcie posprzedażowe
– wsparcie marketingowe
– wsparcie techniczne
– wysokie stany magazynowe
– indywidualne podejście do każdego klienta
– doświadczenie ( kilkadziesiąt sprzedanych systemów VRF )

Zapraszamy do współpracy.